O firmě

Společnost JR Enterprise a.s. byla založena s myšlenkou, která je provázána ve šech oborech činnosti společnosti. Touto myšlenkou je INDIVIDUALITA. V komerčním světě i v našem soukromí jsou neustále uplatňovány požadavky na konkrétní individuální prvky, ať už hovoříme o prostředí bydlení, prostředí pro podnikání - jednotlivé provozovny, o módě a módních trendech v oblékání. Rovněž jsou veřejnosti uplatňovány individuální prvky v estetickém pojetí motorových vozidel, motocyklů, karavanů, lodí, sněžných a vodních skútrů či jiných předmětů určených jak k zábavě, tak k podnikání. Pokud jste i vy příznivcem nestandardních estetických provedení a máte vztah k věcem s propracovanými vzhledovými a funkčními detaily, otevřel jste ty správné internetové stránky.

Společnost JR Enterprise a.s. nabízí svým klientům návrhy estetických řešení bytových i nebytových prostor, včetně zajištění konkrétních realizací. Stejné služby společnost nabízí i v oblasti netradičních estetických pojetí motorových vozidel a jiných věcí movitých. Podrobnosti včetně ukázek naleznete v našich fotogaleriích, informace o aktuální činnosti jsou dostupné pod odkazem „aktuality".

Pro vážné zájemce, při naplnění smluvních podmínek, je možné zajistit prohlídku realizovaných projektů v konkrétním prostředí.

Společnost JR Enterprise a.s. pořádá každoročně celou řadu školení na téma „design pro každého". Návštěvníci těchto školení mají možnost pod odborným vedením získat základní informace o tom, jak postupovat při realizaci vlastních nápadů v oblastech zlepšení kultury bydlení a prostředí pro podnikání. JR Enterprise a.s. zajišťuje rovněž školení a kurzy s tématikou dle zadání klientů.

Údaje z OR:
JR Enterprise, a.s.
Sídlo: Klecandova 1a, 61300 Brno
IČO: 27669823
Základní kapitál: 20.000.000,- Kč
KS Brno, oddíl B, vložka 4528